Портфоліо

V Форум місцевого самоврядування

Цьогоріч Всеукраїнський Форум місцевого самоврядування є п’ятим та передбачив дискусійні панелі для понад 500 учасників.

Чемпіонат світу з шахів 2016

Матч за звання чемпіонки світу з шахів 2016 між чинною чемпіонкою світу, львів’янкою Марією Музичук та претенденткою на титул, китаянкою Хоу Іфань (екс-чемпіонка світу 2010-2012 рр. та 2013-2015) відбудвся у Львові впродовж 1-18 березня 2016 року. 

7 Східноєвропейська конференція з проблем стоматологічної імплантації

7 Східноєвропейська конференція з проблем стоматологічної імплантації «Принципи доказової медицини в імплантології», що зібрала провідних світових та українських фахівців, стала достойною відповіддю на непрості виклики часу.

Круглий стіл «Розв`язання проблеми твердих відходів з допомогою державно-приватного партнерства у Львові»

Круглий стіл «Розв`язання проблеми твердих відходів з допомогою державно-приватного партнерства у Львові» зосередив свою увагу на тому, щоб залучити приватний сектор і допомогти Львову.

Організація міжнародного скаутського з'їзду у Львові

19 серпня у Львові на площі перед пам’ятником Тарасу Шевченку відбулася Ювілейна міжкрайова Пластова зустріч, приурочена до 100-річчя Пласту. 
Участь в зустрічі взяло понад 2 тис. пластунів із восьми країн світу: України, Канади, США, Австралії, Аргентини, Польщі, Великобританії та Німеччини.

Засідання комітету програми транскордонного співробітництва8 грудня у м. Трускавці відбулося п’яте засідання Спільного Моніторингового Комітету Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013.

Зустріч керівників митних служб Польщі та України

У Львові відбулась робоча зустріч делегацій митних служб України таРеспубліка Польща на чолі з Головою Державної митної служби України Ігорем Калєтніком та заступником Міністра фінансів – Генеральним директором Митної служби Республіки Польща Яцеком Капіцею.

Хеппі Бйоздей парті в Новояворівську

20 листопада у м. Новояворівськ відбувався день народження співака Дзідзьо. Перед виступом зірки, своїми жартами глядачів розігрівали студія "Магарич", а після виступу запрошені гості та просто відвідувачі закладу мали змогу потанцювати під сучасну музику. 

Усі виступи та танці супроводжувались підготовленим відеорядом та VJ шоу.

ХІ Міжнародний економічний форум

4-15 жовтня в м. Трускавець відбувся ХІ Міжнародний економічний форум.

Основними питаннями, які були підняті на цьому форумі були розгляд сучасних моделей транскордонної співпраці, розвиток малих міст, реалізація національного проекту "Олімпійська надія - 2022", та інші.

Візит Мішеля Платіні до Львова

 27 вересня 2011 року до Львова з робочим візитом завітав президент УЄФА Мішель Платіні. В рамках цього візиту офіційна делегація відвідала будівництво нового аеродрому, аеровокзалу "Львів" та стадіону. 

Відкриття логістичного комплексу "Захід Ресурс"

1 грудня 2010 року поблизу м. Городка, що на Львівщині, відкрито Логістичний комплекс «Західресурс». Він є пунктом функціонування підрозділу митного контролю та оформлення для суб’єктів, що провадять зовнішньоекономічну діяльність.

Тарас Чубай та “Плач Єремії”. Unplugged.

3 січня 2011 року о 18:00 та 20:30 у Львівському оперному театрі відбувся концерт Тарас Чубай та “Плач Єремії”. Unplugged.

Євро – 2012: Як забезпечити громадський порядок

  Науково-практична конференція, яка відбувалась у конференц-залі готелю "Леополіс". 

Наше Різдво 2010

13-14 січня 2010 року ІІІ-є щорічне Головне Різдвяне Шоу країни відкрило свої двері на справжнє казкове свято!

Дні Швеції у Львові

14 жовтня 2010, у Львові відбулись Дні Швеції, у рамках яких у Львові перебував Посол Швеції в Україні Стефан Гуллгрен.