Євро – 2012: Як забезпечити громадський порядок

Досвід підготовки до проведення спортивних подій масштабу фінальної частини чемпіонату Європи з футболу свідчить, що залучення інвестицій у будівництво об`єктів спортивної, транспортної та соціальної інфраструктури, підготовки фахівців з питань організації та проведення міжнародних спортивних заходів, формування у суспільстві духу національної єдності та позитивного ставлення до чемпіонату як до події національного значення нерозривно пов`язане з належним забезпеченням громадського порядку та громадської безпеки. 

У конференції взяли участь відповідальні працівники поліції Федеративної Республіки Німеччини, Республіки Польща, Республіки Таджикистан, Республіки Молдова, навчальних закладів МВС України з Донецька, Луганська, Дніпропетровська, Харкова, Києва, Одеси.

Науково-практичну конференцію, яка відбувалася у конференц-залі “Леополіс-Холу” торгового центру “Опера Пасаж”, відкрив ректор Львівського державного університету внутрішніх полковник міліції, кандидат юридичних наук, доцент Олександр Марін. Вітальні слова виголосили начальник управління професійної підготовки, освіти і науки департаменту кадрового забезпечення МВС України, кандидат юридичних наук, полковник міліції Анатолій Мовчан, керівник представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні Сергій Загорний, начальник Головного управління МВС України у Львівській області генерал-майор міліції, доктор юридичних наук Богдан Щур. Представники поліції ФРН вели мову про доцільність міжнародної співпраці правоохоронних органів під час проведення чемпіонату з футболу, а польські колеги розповіли про підготовку поліції до операції забезпечення “Євро – 2012”.

Про організаційні заходи забезпечення охорони громадського порядку під час “Євро – 2012” говорили відповідальні працівники з питань проведення чемпіонату міст, в яких відбуватимуться спортивні поєдинки.

Зазвичай до кожного з доповідачів в учасників конференції були запитання, тож у дискусії зясовувалася суть заходів, які необхідно здійснити у підготовці до “Євро – 2012”. Активну участь у роботі наукового заходу взяли науковці Львівського державного університету внутрішніх справ, офіцери міліції, за плечима яких великий практичний досвід, - Василь Кіселичник, Валерій Середа, Іван Швед, Дмитро Сковронський, Мирослав Ковалів, Ольга Балинська, Сергій Єсімов.
З обговореного питання конференція прийняла резолюцію.


Наша компанія займалась технічним забезпеченням даного заходу. Було встановлено:


Систему озвучення потужністю 500 Вт, в яку входять 8 канальний мікшерний пульт Soundcraft, 2 колонки Storm потужністю 250 Вт та підсилювач потужністю 500 Вт. Додатково на столах учасників знаходились 20 конференц-мікрофонів Proel та 2 радіомікрофони AKG.

Інфрачервону систему синхронного перекладу Williams Sound. Одночасно для 80 учасників було забезпечено переклад на 4 мови. Система складалась з 80 приймачів, 3 кабінок перекладача, 3 пультів перекладача, 4 антен. Ця американська система характеризується високою якістю передачі сигналу, захистом від прослуховування та відповідає усім міжнародним вимогам щодо обладнання для синхронного перекладу.