Наше Різдво 2010

13-14 січня 2010 року ІІІ-є щорічне Головне Різдвяне Шоу країни відкрило свої двері на справжнє казкове свято!

З Києва фестиваль «Наше Різдво» вирушив до Львова, розширив свої музичні рамки та представив три музичні напрямки: джаз, рок та академічний хоровий спів.

Концерти, що відбулися в Оперному театрі своїм розмахом та дивовижним різдвяним святковим настроєм задовольнили навіть найвибагливішу та найперебірливішу публіку.

Величезний, на довжину всієї сцени екран, мультиплікаційне оформлення, спеціально розроблені відео інсталяції, відповідні до кожного музичного номеру, спецефекти, несподівані телевізійні інтерактивні включення, телепортації, які по-справжньому переносили учасників «Нашого Різдва» в різні куточки міста! Одним словом, організатори забезпечили глядачу справжнє сучасне високотехнологічне диво!

Цього року глядачам колядували: Сашко Положинський у ролі Ангела, Остап Ступка у ролі Чорта, Тарас Чубай та гурт «Плач Єремії», Вокальна формація «Піккардійська терція», Гурт «Тартак», Гурт «Кому вниз», Хорова капела «Дударик», Гурт «Дивні», Квартет «Віртуози Львова», Олег Лихач, Гурт «Бай»

Наша компанія забезпечила встановлення величезного на всю ширину сцени екрану зворотної проекції розміром 10х4,5м та проекційної системи з двох проекторів ChristieLX100 потужністю світлового потоку 10000 ANSILm кожен. Проектори було зведено в одну картинку з загальною яскравістю 20000 ANSILm, і це забезпечило високоякісне зображення за різних умов освітлення сцени протягом усього шоу.