Центр міської історії

Центр міської історії Центрально-Східної Європи.

www.lvivcenter.org


Влітку 2008 року в будівлі Центру міської історії розпочались масштабні роботи з реконструкції та облаштування нових функціональних приміщень для потреб організації.Наша компанія прийняла участь у таких проектах:

- Комплексне обладнання конференц-залу на 100 осіб

- Обладнання виставкових залів


Конференц-зал Центру міської історії .


Зал спроектовано як багатофункціональний, зручний у використанні, із значними можливостями комутації аудіо-відео-сигналів різних форматів, з можливістю під’єднання додаткових джерел та засобів відтворення аудіо-відео матеріалів, мікрофонних систем та систем синхронного перекладу.
В результаті проведених заходів ми отримали найкраще обладнаний конференц-зал в центрі міста.
Наша компанія здійснила поставку обладнання та виконала комплекс робіт з встановлення обладнання, його налаштування, прокладання мереж живлення та передачі сигналів.


Обладнання, яке ми встановили:
- Система синхронного перекладу Williams Sound, інфрачервона, до 4-х мов перекладу. Обладнання системи перекладу встановлено в спеціально обладнаній кабінці перекладача.
- Система озвучення на базі інсталяційних колонок JBL
- Мікшерний пульт Soundcraft
- 2 матричних комутатора Kramer для комутації сигналів VGA та Video та 2 блока аудіо-відео розеток Kramer, вбудованих в підлогу, які містять необхідний набір роз’ємів (VGA, RCA, XLR,) як для вхідних сигналів (In) так і для вихідних сигналів (Out). В результаті , відео сигнали можна подати на будь-який вхід з існуючих і перевести як на проектор, так і на будь-який з наявних виходів.
- Моторизований екран Screenline MOT розміром 350х263 см

За роки експлуатації встановлене обладнання довело свою ефективність та надійність. Конференц-зал Центру міської історії достатньо інтенсивно використовується. Там проводяться міжнародні конференції, тренінги, презентації, зустрічі та круглі столи.


Виставковий зал Центру міської історії.


У виставкових залах Центру міської історії щодня працюють тематичні виставки.
Для того щоб створити можливість трансляції фонової музики в кожному з залів була встановлена система озвучення фірми PROEL. Системи озвучення кожного залу працюють незалежно, але мають можливість об’єднання в одну систему.