Конференц-система Bosch DCN

Повернутись
Конференц-система - це пульти делегатів, обладнані мікрофонами і динаміками, які встановлюються на столах при проведенні конференції чи "круглого столу". При необхідності до обладнання конференц-системи підключаються система синхронного перкладу, система електронного голосування і система авторизації делегатів.
Ми пропонуємо конференц-систему Bosch , від світового лідера з виробництва конференц-систем. Системи для конференцій  Bosch стали світовим еталоном. Штаб квартири таких компаній як ООН, НАТО, ОБСЄ та інші використовують системи Bosch. Всесвітні конгреси в будь-якому місці земної кулі проводяться на конференц-системах Bosch. 
Конференц-система  Bosch має мікрофон (довгий або короткий), кнопку включення  системи , індикатор включення мікрофону, мініатюрний динамік, кнопки селектора каналу перекладу. Делегатам для початку виступу необхідно натиснути кнопку включення мікрофону, загориться червоний індикатор - можна говорити. На конференц-системі модератора знаходиться додаткова кнопка подачі сигналу "гонг" і пріоритетна кнопка включення мікрофону. Якщо делегат почав говорити, вбудований динамік у цього делегата конференції вимикається. В один момент можуть бути включені до 4  конференц-систем делегатів, ця кількість налаштовується в меню центрального блоку. Кнопка включення конференц-системи має обідок, який підсвічується червоним, зеленим чи жовтим кольором. Червоний колір підсвітки кнопки сповіщає, що мікрофон включений, зелений - підтвердження заявки на виступ, жовтий - про включення функції VIP.

Вартість обладнання: за домовленістю