Міжнародна науково-практична конференція «Протидія корупції: європейський досвід та українські реалії»

     Львівський державний університет внутрішніх справ, спільно з Фондом Ганса Зайделя, організував  міжнародну науково-практичну конференцію «Протидія корупції: європейський досвід та українські реалії», що проходить 20-21 квітня у гостинному конференц-залі "Леополіс Хол".
     У роботі конференції взяли участь працівники правоохоронних органів, суду, юстиції, науковці вищих навчальних закладів Республік Польща, Молдова, Таджикистан, Сербія, Федеративної Республіки Німеччина та України. Серед присутніх: начальник Головного слідчого управління МВС України Василь Фаринник, радник МВС України Андрій Василишин, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Михайло Янковський, завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції Львівської обласної державної адміністрації Ігор Гогоша, керівник Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні Сергій Загорний, керівний міністерський радник баварського Державного міністерства юстиції та захисту прав споживачів Гельмут Палдер та багато інших.
     Відкрив захід ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Михайло Цимбалюк. Він привітав усіх присутніх та підкреслив вагомість наукового заходу, оскільки проблема корупції в Україні є актуальною та потребує вдосконалення заходів протидії, об`єднання зусиль практиків та науковців. І, безумовно, досвід іноземних країн може стати у нагоді.
     Доповіді учасників торкалися різних аспектів проблем корупції та протидії цьому, поширеному в різних країнах, суспільному явищу. Зокрема обговорювали роль слідчого органу внутрішніх справ у протидії корупції, нормативно-правові основи боротьби з корупцією, окремі аспекти удосконалення процесуальних заходів, роль органів внутрішніх справ у системі суб`єктів протидії корупції тощо.
     Проведення такого заходу викликано потребами сьогодення, оскільки наша країна знаходиться на шляху євроінтеграції та пов’язаної з цим адаптації законодавства до європейських стандартів.

Послуги, які надала компанія "Медіа Львів":
1. Інфрачервона система синхронного перекладу WilliamsSound на 5 мов (4 кабіни перекладачів, 4 пульти перекладача, 4 антени, 80 приймачів з навушниками).
2. Аудіо система (30 конференц-мікрофонів Proel, 1 радіомікрофон AKG, 8-канальний звуковий пульт, система озвучення Fender потужністю 150 Вт).
3. Відео система (плазмова панель Philips на тсійках з діагоналлю 42", сплітер для відтворення зображення на проекційному екрані та плазмовій панелі).

Джерело: www.lvduvs.edu.ua