Архів подій

[03-06-2009]

Технічне забезпечення виставки "Швейцарський дизайн у Голівуді"

У Львові 2 червня у Львівському палаці мистецтв о розпочала роботу виставка "Швейцарський дизайн у Голівуді" з музею Maison d’Ailleurs, яка демонструє внесок швейцарських митців у дизайн та цифрові образи у фільмах і комп’ютерних іграх у всьому світі.

читати далі
[17-05-2009]

Технічне забезпечення дитячого форуму видавців

7 травня у Львівському палаці мистецтв офіційно відкрився Фестиваль дитячого читання "Форум видавців - дітям". До участі у ньому зголосилося 55 дитячих видавництв з усієї України та 46 навчально-педагогічних видавництв. Приїхали на "дитячий форум" і 54 юнаків і дівчат, яких нагороджено почесним званням "Найкращий читач України". Про це зазначила Президент Форуму Олександра Коваль.

читати далі
[17-05-2009]

Технічне забезпечення перегляду кіно на пл. Ринок

10 травня о 22.00 на пн. стороні пл. Ринок, в рамках святкування дня міста, відбувся показ фільмів в рамках Третього Львівського фестивалю короткометражних фільмів"Місто.Небо.Кіно".

читати далі
[17-05-2009]

Технічне забезпечення Європейської зустрічі Єпископів Східних Католицьких Церков

Європейська зустріч Єпископів Східних Католицьких Церков, яка 12-14 травня відбулася в місті Ужгороді у приміщенні Духовної Академії імені Теодора Ромжі й проходила під патронатом Конференції Католицьких Єпископів Європи, була присвячена темі священичих свячень.

читати далі
[17-05-2009]

Технічне забезпечення тренінгу для Голів судів у Львівській області на тему «Управління змінами»

Проект провів два одноденні семінари на тему «Управління змінами» для Голів судів з загальних місцевих судів у Львові та Лівівській області. Семінари проводились у приміщенні Регіонального відділення Академії суддів.

читати далі
[05-05-2009]

Технічне забезпечення візиту генерал-губернатора Канади

     В рамках державного візиту до України Генерал-губернатор Мікаель Жан відвідала Львів. 25 квітня о 18.00 у Львівському Палаці мистецтв (вул. Коперніка, 17) відбувся молодіжний форум, на якому Генерал-губернатор Канади зустрілась з молоддю. Темою діалогу стало питання громадянського суспільства: «Як молодь України протистоїть викликам сьогодення?».

читати далі