Архів подій

[22-09-2010]

Технічне забезпечення міжнародної конференції в Ужгороді

Науково-практична конференція «Сталий розвиток Карпат та інших гірських регіонів Європи», що проходила в м. Ужгород, ще раз привернула увагу широких кіл політичних, державних, наукових та громадських діячів України та ближнього зарубіжжя до питань соціально-економічного розвитку Карпат, збереження екосистем гір, протидії природним та техногенним катастрофам тощо.

читати далі
[31-08-2010]

Технічне забезпечення тижня актуального мистецтва у Львові

 Втретє у Львові відбувся Тиждень актуального мистецтва. Це – сім днів, насичених відкриттями індивідуальних та групових виставок, проектів, інсталяцій, фестивалем перформенсу та показом найновіших творів відеоарту.

читати далі
[28-08-2010]

Весільна пропозиція

Оренда обладнання для відтворення слайд-шоу.

читати далі
[02-06-2010]

Технічне забезпечення засідання Ради регіонів у Львові

У Львові завершилося засідання Ради регіонів при Президентові України. Наступного разу Рада регіонів засідатиме у Криму. Про це Президент Віктор Янукович сказав сьогодні на засіданні Ради регіонів у Львові.

читати далі
[12-04-2010]

Технічне забезпечення візиту президента УЄФА Мішеля Платіні у Львові

     До Львова з робочим візитом прибула делегація УЄФА на чолі із президентом УЄФА Мішелем Платіні. До Львова також прибули президент ФФУ Григорій Суркіс та директор ТОВ "МОК "Євро -2012 Україна" Маркіян Лубківський. Зустріли делегацію УЄФА міський голова Львова Андрій Садовий та голова Львівської ОДА Микола Кміть. 

читати далі
[29-01-2010]

Технічне забезпечення фестивалю "Наше Різдво 2010"

     Вже втретє Головне Різдвяне Шоу країни відкриває свої двері на казкове свято! З Києва фестиваль «Наше Різдво» вирушив до Львова, розширюючи свої рамки та представив три музичні напрямки: джаз, рок та академічний хоровий спів.

читати далі
[07-12-2009]

Дев’ятий міжнародний фестиваль "Jazz Bez"

Кожного року у Львові на початку грудня падає перший сніг і кожного року "Jazz Bez" розширює свої межі у часі та просторі.

читати далі